Paznokcie tipsy zdobienia wzorki
Witamy, Gościu

Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/

Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 7 mies. temu #13174

• ELIZABETH76
  • Stylistka
  • Punkty: 2805
  • Z okazji 2 lat ENAS Zapraszam na filiżankę do Kawiarenki ENAS Byłam na Seminarium AP 2011 Dzień Kobiet 2011
w tym temacie dzielimy sie opiniami na temat lakierów hybrydowych / żelo-lakiery/ róznych firm
JAkich firm używacie, jakie polecacie ?? ulubione kolory ?? itp
I od razu moje pytanie na temat firmy EF Exclusive gellacco czy któraś z was używa proszę o opinie na ich temat czy są godne zainteresowania ??
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 7 mies. temu przez Redaktor.

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 7 mies. temu #13181

• Nilvena
  • Stylistka
  • Punkty: 794
Ja używam soak off semi permament lakier UV ze Star Nail. Nie mam niestety porównania ich z innymi firmami, jedynie co to miałam okazje sprobowac raz IBD Gellac.
Co do Star Nail, to udało mi się je zakupić po cenie promocyjnej na targach w Londynie (3,5g za 3 funty, normalna cena w Polsce to ok.50zł za taka pojemność!!! dlatego warto patrzeć na ebay).
Lakiery te są w normalnych pojemniczkach jak na żel, więc musimy posiadać swój własny pędzelek do ich nałożenia. Łatwo się je nakłada, to co potrzebujemy dodatkowego to baza po soak off,żel soak off clear płyn do przemywania i ewentualnie płyn do ściagania.
Jedynie co mi się przytrafiło, to niezgodnośc koloru żelu na opakowaniu i na paznokciu. Ale zreklamowalam to i przyslano mi dodatkowo inny kolor, ktory chcialam pierwotnie osiagnac na paznokciu. Z reklamacja nie bylo problemu....no ale reklamacja byla w Anglii, poniewaz polski oddział Star Nail nie odezwal sie do mnie.
Ogolnie z żelu jestem zadowlona. Trwałość super. Teraz na dniach czekam na paczkę ze strony angielskiej ponieważ mozna tam kupić taniej o wiele te żele niż u nas. Zamówiłam zestaw do frencha, zobaczymy jak się wszystko sprawdzi. Dam znać. Jezeli macie jakies pytania jeszcze do tych produktów to z chęcią odpowiem.

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 7 mies. temu #13200

• Annolia
  • Świeżynka
  • Punkty: 32
Ja własnie zamówiłam zestaw Gellacco, bo jest w mega promocji- 3 sztuki za 62zł, więc napisze niedługo jak się sprawdził.

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 7 mies. temu #13202

• ELIZABETH76
  • Stylistka
  • Z okazji 2 lat ENAS Zapraszam na filiżankę do Kawiarenki ENAS Byłam na Seminarium AP 2011 Dzień Kobiet 2011
Annolia napisał:
Ja własnie zamówiłam zestaw Gellacco, bo jest w mega promocji- 3 sztuki za 62zł, więc napisze niedługo jak się sprawdził.

właśnie też dostałam informacje o tej promocji ale przeszukałam wszystkie fora i nie znalazłam żadnych informacji o tych żelach również pozadawałam pytana i czekam od dłuższego czasu na informacje od osób które ich używaja ale cisza wychodzi na to ze nikt ich nie używa wczoraj dostałam info na gg ze raczej nic specjalnego te żele czyli na razie wstrzymam sie z zakupem

Annolia czekam na twoją opinie podziel sie nią jak je wypróbujesz ,a jaki kolor zamówiłaś w zestawie ??

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 7 mies. temu #13203

• Chocolata
  • Stylistka
  • Punkty: 1481
  • Biedronka Dzień Kobiet 2011 Walentynki 2011
Używam hybryd z firm Indigo, Mistero Milano, mam tez jeden z CND a wczoraj dostałam z Harmony cielisty beż Mają coraz wieksze wzięcie wśród moich klientek, zwłaszcza na stopy. Nakładanie to bajka, spilowanie materiału po 2-3 tyg. nie przysparza żadnych problemów. Soaki poszły w kąt:}
Oto próbniki MM i Indigo. Dziś zrobię z CND i Harmony.
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
szokoladka.blogspot.com/

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 5 mies. temu #14578

• ELIZABETH76
  • Stylistka
filmiki KPK NSI Polish Pro

Ra-Nails Lacquerel krok po kroku

Hand & Nail Harmony

EF Exclusive Gellacco

Za tę wiadomość podziękował(a): Sweet-ka

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #14930

• martunia
  • Świeżynka
  • Punkty: 62
hej ja używam hybrydzikow z Mistero Milano jestem bardzo zadowolona. moje ulubione kolorki to:
ARRANCIA- tropikalna pomarańcza
PETALO DEL LILA - płatki bzu
PROFONDITA- morska głębina

pozdrawiam

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #14934

• Nelaa
  • Stylistka
  • Punkty: 358
ja zamowiłam sobie kilka kolorków z firmy INS , zobaczymy jak sie sprawdza...bo sa bardzo tanie... 9.90 szt.

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15010

• Nelaa
  • Stylistka
czy na hybrydy nadaja sie kwiaty akrylowe?

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15018

• samaron
  • Rozkręcam się
  • Punkty: 946
Nelaa napisał:
ja zamowiłam sobie kilka kolorków z firmy INS , zobaczymy jak sie sprawdza...bo sa bardzo tanie... 9.90 szt.

Hybrydy za 9,90? nie pomyliłaś ze zwykłymi lakierami?

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15020

• Redaktor
  • Moderator
  • Punkty: 2220
  • Dzień Kobiet 2011 Święta 2010 Mikołajki 2010
samaron napisał:
Nelaa napisał:

Hybrydy za 9,90? nie pomyliłaś ze zwykłymi lakierami?

Też mi to przyszło do głowy. Z tego, co widziałem, to nawet te tańsze zaczynają się od 30-40zł...

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15021

• ELIZABETH76
  • Stylistka
na stronie sklepu jest napisane lakier-żel i jest to mała pojemnosc bo tylko 6 ml więc cena też niska tym bardziej że to mało znana firma i to raczej produkty z niższej pólki www.allepaznokcie.pl/kategoria/508/ins-lakier-zelowy-uv-6ml

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15022

• Redaktor
  • Moderator
  • Punkty: 2220
  • Dzień Kobiet 2011 Święta 2010 Mikołajki 2010
elaxx76 napisał:
na stronie sklepu jest napisane lakier-żel i jest to mała pojemnosc bo tylko 6 ml więc cena też niska tym bardziej że to mało znana firma i to raczej produkty z niższej pólki www.allepaznokcie.pl/kategoria/508/ins-lakier-zelowy-uv-6ml

Mimo wszystko cena wydaje się niezwykle niska. Możemy liczyć na opinię, gdy już zostaną wypróbowane?

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15023

• ELIZABETH76
  • Stylistka
Ja też jestem ciekawa opinii Nelaa jak przetestujesz to podziel sie z nami wrażeniami

Odp: Lakiery hybrydowe /żelo-lakiery/ 3 lata, 4 mies. temu #15024

• Nelaa
  • Stylistka
to moje pierwsze hybrydy , i nie moge porównać z innymi ale kolory sa bardzo wyraziste. Też myślę ,że to raczej coś z niższej półki ale czemu miałabym nie spróbować. Tym bardziej ,że nie mogę sobie pozwolić na hybrydy za 50 zł Po 2 tygodniach noszenia zobaczymy czego są warte.
Wygenerowano w 0.72 sekundy