Paznokcie tipsy zdobienia wzorki
Witamy, Gościu

Shellac Bluesky-opinie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Shellac Bluesky-opinie

Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25215

Jestem zainteresowana Waszymi opiniami na temat tego produktu. Kolorki są piękne ale czy warte swojej ceny?
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.

Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25221

• Tomaszka
  • Zakorzeniona
  • Punkty: 1275
  • Z okazji 2 lat ENAS
To nie jest produkt firmy CND Creative jakby ktoś chciał wiedzieć. Zobaczyłam go w aukcji na allegro allegro.pl/bluesky-shellac-hybrydowy-sup...dz-i2232793274.html. Jacy chamscy sprzedawcy na końcu wkleili folder Sun Flower z ich hybrydek sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LAKIER-UV-HYB...ELAQ-UV-POLISH-GEL/. Oj nieładnie. Samo to, że łudząco przypomina wiodący produkt a nim nie jest przekreśla dla mnie sprzedawcę, choćby jakość była dobra. Ale się wkurzyłam.
Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci - Regionalny dystrybutor IMS, LNC, Sun Flower, FLORMAR, Mistero Milano - oraz przedłużania rzęs - Secret Lashes. Lublin ul. Lubartowska 47.
Facebook: www.facebook.com/pages/Stylizacja-Paznok...blin/383661101693490

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25224

• karla
  • Stylistka
  • Punkty: 2247
  • Z okazji 2 lat ENAS Zapraszam na filiżankę do Kawiarenki ENAS Bonifacy
to nie jest oryginalny Shellac od CND, na 100% jestem tego pewna. Ten produkt nie ma zadnego powiazania z firma CND Creative, jest to odrebna firma, ktora uzyla nazwy Bluesky Shellac, co robi wielka roznice. Jest to podrzedny produkt, poniewac oryginalny Shellac z CND jest tylko jeden i nie mozna go porownywac z innym. CND jako pierwszy na swiatowym rynku wydal produkt w postaci lakiero-zelu soak off a pozniej dopiero reszta sie pokazala.oryginalny Shellac od CND kosztuje ponad 2 razy drozej niz ten bluesky.
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 7 mies. temu przez karla.

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25230

W Irlandii Shellac z firmy Bluesky jest bardzo popularny.W nowej wiosennej kolekcji jest dużo fajnych kolorków.Ja znalazłam Bluesky na www.ebay.co.uk/itm/Bluesky-Shellac-New-S...em61ce02a234#vi-tTbl

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25238

• angelusia
  • Świeżynka
  • Punkty: 73
Naprawdę, upodabnianie się do innych firm jest żenujące

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25244

• karla
  • Stylistka
Ennis, tak jest popularny, ale ja widzialam efekty i jestem pewna,ze go nie kupie. do 2 tygodni jest ok, ale pozniej wyglada jak najgorsze badziewie na paznokciach. kolory ladne,ale jakos fatalna. wole kupic inny oryginalny znany produkt, drozszy, ale trwalszy, taka jest moja opinia

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25248

Karla ale Bluesky zaznacza ,że lakier trzyma 2tygodnie,a potem trzeba go ściągnąć.Ważne,żeby przez te 2tygodnie dobrze się trzymał. W IE dwutygodniówki kosztują 15€

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 7 mies. temu #25259

• karla
  • Stylistka
no wlasnie enis ,za cene 15-17 funtow u mnie mozna zrobic Shellac oryginalny, ktory sie trzyma nawet 6 tygodni. wiec dla mnie matematyka jest prosta. Ennis , jesli masz ochote to ryzykuj kupujac, ja wyrazilam opinie, bo moim zdaniem do 2 tygodni to dobry lakier, dobrze polozony, przy dobrze zrobionym manicure sie trzyma. lakiero-zel soak off , powinien miec gwarancje co najmniej tydzien - dwa dluzsza, bo klientki tego wymagaja. zadna nie bedzie latac co dwa tygodnie po 17 euro robic na nowo.

Odp: Shellac Bluesky-opinie 2 lata, 3 mies. temu #27736

• monica
  • Świeżynka
  • Punkty: 12
Ja paznokcie robię firmą BLUESKY SHELLAC już od dawna, zanim jeszcze trafił do Polski. Uważam, że produkty mają świetnej jakości, nie wiem nawet czy nie są lepsze od CND. Trzymają się rewelacyjnie, tak długo aż się ich nie zdejmie. Nie zgodzę się tu z wypowiedzią dziewczyny (która zapewne nigdy nie miała tego lakieru w ręcę a wypowiada się jak wielka znawczyni, która stwierdziła że to badziewie. Jakby to było badziewie to w irlandii czy anglii nie sprzedawałby się w tysiącach sztuk!!. Powiem więcej, CND gęstnieje i często marszczy się okropnie przy utwardzaniu!! Z Bluesky nie mam takiego problemu. Nigdy już nie wrócę do cnd....
Za tę wiadomość podziękował(a): Margolcia

Odp: Shellac Bluesky-opinie 1 rok, 9 mies. temu #30804

• Margolcia
  • Świeżynka
  • Punkty: 6
Pracuję na tych hybrydkach i jestem zadowolona. Producent gwarantuje 2 tygodnie trwałości i tyle uzyskuję. Więcej nie jest potrzebne, ponieważ po 2 tyg. widać już nieestetyczne odrosty, szczególnie na intensywnych kolorach. Bluesky Shellac ma bardzo ładne kolory, nie pozostają smugi i bardzo dobrze się nakłada, jest dość gęsty. Dobrze też się zdejmuje, nie trzeba się mocno namęczyć A cena kusząca. Ja polecam.

Odp: Shellac Bluesky-opinie 1 rok, 8 mies. temu #31882

• jonaska
  • Stylistka
  • Punkty: 244
a jak ze zdejmowaniem dziewczyny?

Odp: Shellac Bluesky-opinie 1 rok, 8 mies. temu #31935

• ewel4
  • Świeżynka
  • Punkty: 3
A czy ściąga się tak samo łatwo jak oryginalnego shellaca?? Bo ja mam u siebie shellaca cnd i lakier hybrydowy estetic kolory pięknie ale ściąga się beznadziejnie ,natomiast shellac super wystarczy max 5 min.waciki z acetonem i wszystko samo odchodzi.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.59 sekundy